Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Seminarium "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

W dniu 20 grudnia 2021 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego                        i Ustawicznego w Nysie odbyło się seminarium na temat: "Bezpieczeństwo     w ruchu drogowym. 

Organizatorem spotkania było Centrum Kształcenia Zawodowego w Nysie. Prelegentami byli Pan Tomasz Sługocki, który przedstawił i omówił rodzaje ogumienia w pojazdach samochodowych, dokonywanie przeglądów technicznych              w pojazdach samochodach  w oparciu o akty prawne przedstawił diagnosta samochodowy Pan Krzysztof Łotocki,  a przypadki wypadków  w ruchu drogowym przedstawił i omówił biegły rzeczoznawca sądowy Sądu Okręgowego w Opolu Pan Krzysztof Gryglas.   
Seminarium miało na celu m.in. przedstawienie nowoczesnych modeli ogumienia i ich wpływ na bezpieczeństwo jazdy samochodem osobowym        w różnych warunkach pogodowych    i drogowych, przedstawienie  zdarzeń drogowych wskazując przyczyny i skutki nieodpowiedzialnych zachowań kierowców jak również pieszych na drodze.

Prezentowana tematyka  ma być przestrogą dla wszystkich użytkowników ruch drogowego.
                                                     

                              Opracował: Wicedyrektor Zbigniew Krzewski

FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
Foto
Aktualności


Instrukcje do ćwiczeń klasy 2Technikum
W załączniku znajdują się skrócone  instrukcje ćwiczeń

Instrukcje do ćwiczeń kl 3e 2022
W załącznikach zamieszczone są skrócone instrukcje do ćwiczeń   III serii

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH