Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Turnusy dokształcania teoretycznego pracownikow młodocianych


Turnusy dokształcające na rok szkolny 2021/2022

 
W załączniku poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram szkoleń na rok 2021/22

uwaga: mała zmiana w zawodzie sprzedawcy kl 3

 Uczniowie/słuchacze turnusów zgłaszają się w CKZiU  w Nysie w dniu rozpoczęcia zajęć w salach podanych na planie,  który będzie zawsze umieszczany przed rozpoczęciem turnusu.
Słuchacze przynoszą ze sobą skierowanie ze szkoły oraz kartę informacyjną, zeszyty, przybory do pisania i rysowania.  
Na drugiej stronie karty informacyjnej znajduje się zgoda rodzica na wcześniejsze wyjście z lekcji na pociąg/autobus (tylko na tej podstawie dziecko zostanie wcześniej zwalniane).
(Uczniowie zawodów mechanicznych, budowlanych, elektryk przynoszą dodatkowo na zajęcia:przybory, linijkę 30 cm, ołówki: 2B, HB, 2H, 4H, teczkę A4, gumkę do mazania, kartki czyste A-4 do rysunku).
Szkoły mają obowiązek zgłaszania młodzieży zainteresowanej pobytem w internacie na czas trwania szkolenia, na co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnusu, ( na tej podstawie uczestnicy mają zagwarantowane miejsca w internacie). 

Uczniowie, którzy będą zakwaterowani w internacie są zobowiązani do przywiezienia kart informacyjnych dwustronnych,  w dwóch egzemplarzach (lub proszę zrobić kopię). Jedną kartę lub kopię wraz ze skierowaniem uczeń przedkłada w CKZiU    w Nysie.
Internat znajduje się przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, ul. Rodziewiczówny 1.  Zakwaterowanie w godzinach popołudniowych, tj. po 16:00 w niedzielę lub w poniedziałek rano.
Koszty: zakwaterowanie: 100 zł/miesiąc, wyżywienie: 10 zł/dzień (ceny 2021/2022)

Mapka drogi do CKZiU w załączniku poniżej

Informacje dla poszczególnych turnusów w zakładkach poniżej.

Koordynator turnusów: Teresa Karol, tel 77 433 21 25, wewn. 221,  77 433 34 39 wewn.221;   szkolenia@ckp.nysa.pl ; szkolenia@ckziu.nysa.pl  


Załączniki:
Aktualności
Ćwiczenia
Ćwiczenia dla klasy 2 bz

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH